Twoje Radio Wiśniew - Aktualności - Strona internetowa miejscowości Helenów

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Twoje Radio Wiśniew

Opublikowany przez w ogłoszenia ·
Tags: radio
    Muzyka, informacje, audycje autorskie – to tylko niektóre elementy programu gminnej rozgłośni internetowej. „Twoje Radio Wiśniew” ruszy jeszcze przed Wielkanocą. Pomysł utworzenia gminnego radia zrodził się w ubiegłym roku. "Idea stworzenia rozgłośni radiowej w gminie Wiśniew zrodziła się z chęci zagospodarowania pewnej luki informacyjnej. Oczywiście, mamy już nasz informator „Gminne Wieści”, jednak stwierdziliśmy, że media elektroniczne są bardziej dynamiczne, bo mogą przekazywać informacje na bieżąco, a nie tylko raz na kwartał. Od dłuższego czasu obserwuję rozwój podobnych rozgłośni w innych częściach kraju i stwierdziłem, że warto byłoby spróbować to zaszczepić również u nas" – powiedział Krzysztof Kryszczuk, Wójt Gminy Wiśniew.
    Radia będzie można słuchać na stronie internetowej www.wisniew.pl, za pomocą aplikacji komputerowych do słuchania stacji radiowych, na smartfonach oraz w usłudze Radio+ na platformie cyfrowej nc+ - dzięki dekoderowi podłączonemu do Internetu.
    Redaktorem naczelnym stacji został Wojciech Ostrowski, pracujący na co dzień w Urzędzie Gminy Wiśniew. Zapraszamy do słuchania, komentowania i współtworzenia naszego radia.

Posłuchaj radia WiśniewBrak komentarzy


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego