Zaproszenie na Gminną Olimpiadę Wiedzy o Gospodarstwie Domowym - Aktualności - Strona internetowa miejscowości Helenów

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Zaproszenie na Gminną Olimpiadę Wiedzy o Gospodarstwie Domowym

Opublikowany przez w olimpiady ·
Tags: olimpiadaMODR
    Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach serdecznie zaprasza panie mieszkające na terenie gminy Wiśniew na Gminną Olimpiadę Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości.
    Olimpiada odbędzie się 16 lutego 2016 r. (wtorek) o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie. Organizatorem spotkania jest Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach oraz Urząd Gminy w Wiśniewie. Spotkanie ma na celu popularyzację wiedzy w zakresie racjonalnego prowadzenia gospodarstwa domowego i przedsiębiorczości oraz integrację mieszkańców gminy Wiśniew.
    Bardzo fajnie by było gdyby Panie z naszej miejscowości również wzięły udział w tej olimpiadzie. Według organizatorów konkursu, zadania będą polegały na wypełnieniu krótkiego testu obejmującego zagadnienia związane z gospodarstwem domowym. Dodatkowym atutem olimpiady jest możliwość wymiany doświadczeń przez uczestniczki oraz możliwość uczestnictwa w prezentacjach i pogadankach. MODR serdecznie zaprasza do wzięcia udziału!
    Wszelkie pytania związane z uczestnictwem w olimpiadzie prosimy kierować do Pani Anny Matyszczak (Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach, tel. 25 640 09 35, anna.matyszczak@modr.mazowsze.pl).

Brak komentarzy


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego