Przedwyborcza gorączka - Aktualności - Strona internetowa miejscowości Helenów

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Przedwyborcza gorączka

Opublikowany przez w wybory ·
Tags: wybory
    Do wyborów samorządowych przypadających na niedzielę 21 października coraz bliżej i widać już oznaki przedwyborczej gorączki wśród osób kandydujących na stanowiska w samorządach różnych szczebli. Również w Helenowie każdy z komitetów wystawiających kandydata na Wójta Gminy Wiśniew postanowił zorganizować spotkanie przedwyborcze.
    Pierwszy w Helenowie zameldował się Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego, który wystawił kandydaturę Waldemara Wysockiego, na Wójta Gminy Wiśniew oraz kandydatów na członków Rady Gminy Wiśniew w zaledwie 10 okręgach.
***


    Kandydata na Wójta Gminy Wiśniew wystawił również Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina - Wspólnym Dobrem, którym jest Barbara Rybaczewska. Ten komitet wystawił również kandydatów na 14 członków Rady Gminy Wiśniew.
***


    Planowane jest również spotkanie Kandydata Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości na Wójta Gminy Wiśniew, obecnego Wójta, Krzysztofa Kryszczuka z mieszkańcami naszej miejscowości. Komitet Wyborczy PiS wystawił kandydatów we wszystkich 15 okręgach wyborczych do Rady Gminy Wiśniew.A wybory już 21 października 2018 r. W sumie wystartuje w nich 3 kandydatów na Wójta Gminy Wiśniew oraz 43 kandydatów na członków Rady Gminy Wiśniew, co ciekawe zgłoszono na radnych 22 kobiety i tylko 21 mężczyzn.
Brak komentarzy


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego