Relacja z Jasełek Bożonarodzeniowych w Helenowie - Aktualności - Strona internetowa miejscowości Helenów

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Relacja z Jasełek Bożonarodzeniowych w Helenowie

Opublikowany przez w KGW Helenów ·
Tags: JasełkaKGWHelenów
    W niedzielny wieczór, 22 stycznia 2017 r. świetlica w Helenowie wypełniła się po brzegi zaproszonymi gośćmi oraz mieszkańcami Helenowa ciekawymi spektaklu, który miał być w tym dniu zaprezentowany. Powodem dla którego zgromadziło się w jednym miejscu tak wielu ludzi były wystawiane po raz drugi w Helenowie "Jasełka Bożonarodzeniowe", przygotowane przez dorosłych mieszkańców oraz dzieci zrzeszone w grupie teatralnej "Pod Kudłatym Aniołem", pod czujnym okiem Pani Sołtys i jednocześnie Przewodniczącej KGW w Helenowie - Doroty Jastrzębskiej.
    Licznie zgromadzona publiczność obejrzała bardzo ciekawe przedstawienie jasełkowe, które w trochę nowoczesny sposób prezentowało okoliczności przyjścia na świat Bożej Dzieciny oraz wysłuchała koncertu kolęd, tych bardziej i mniej znanych, w wykonaniu Grupy Śpiewaczej „BIAŁKI” oraz Zespołu Wokalnego „RADOŚĆ” z Radomyśli. Oprócz wspólnego kolędowania były także życzenia dla Dziadków i Babć z racji przypadającego w tych dniach ich święta.
 
    Uroczyste spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany dużym wysiłkiem przez panie z KGW w Helenowie oraz wspólna zabawa.

    Po raz pierwszy na uroczystości zorganizowanej przez naszą społeczność gościło "Twoje Radio Wiśniew" dzięki czemu będziemy mogli w krótce na antenie tej rozgłośni usłyszeć krótką relację z tej imprezy.


Zapraszamy do Galerii zdjęć z tego wydarzenia, dostępnej po kliknięciu poniższego zdjęcia.


Brak komentarzy


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego